здаю юридична адреса

здаю юридична адреса
     
Зараз є три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою у Києві. Тобто підписується правочин на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що ці договори повністью влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
здаю юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 233. Отзывов пользователей: 101.

Про Київ

здаю юридична адреса
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
здаю юридична адреса
 • юридична адреса пп
 • масові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси
 • юридичні адреси спб
 • юридична адреса за пропискою
 • як оформити юридичну адресу
 • продаж юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація