потрібна юридична адреса

потрібна юридична адреса
     
Існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Києві.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Києві. Тут укладається договір про надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую податкові тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
потрібна юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 21. Отзывов пользователей: 10.

Про Київ

потрібна юридична адреса
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
потрібна юридична адреса
 • отримання юридичної адреси
 • юридичні адреси мо
 • надам юридичну адресу
 • юридична адреса та поштова адреса
 • заміна юридичної адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • вимоги до юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація