повідомлення про зміну юридичної адреси

повідомлення про зміну юридичної адреси
     
Є декілька варіантів у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую державні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
повідомлення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 106. Отзывов пользователей: 43.

Про Київ

повідомлення про зміну юридичної адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
повідомлення про зміну юридичної адреси
 • купити юридичну адресу від власника
 • зміна адреси юридичної особи
 • юридичну адресу 26
 • юридична адреса ип
 • надання юридичної адреси
 • київські юридичні адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація