переоформлення юридичної адреси

переоформлення юридичної адреси
     
Існує декілька варіантів при пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори цілком задовільняють правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
переоформлення юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 128. Отзывов пользователей: 57.

Про Київ

переоформлення юридичної адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
переоформлення юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • купити юрадресу Києві
 • змінити юридичну адресу
 • приклад юридичної адреси
 • юридичні адреси спд
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичну адресу тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація