юридична адреса квартира

юридична адреса квартира
     
Є три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово мешкає учасник, та яка перебуває у нього згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Києві. Тобто підписується правочин на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищезазначені договори 100% задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса квартира, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 444. Отзывов пользователей: 182.

Про Київ

юридична адреса квартира
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридична адреса квартира
 • юридична адреса філії
 • надання юридичної адреси вартість
 • договір оренди юридичної адреси
 • купівля юридичної адреси
 • магазин юридичних адрес
 • надання юридичної адреси інформація
 • послуги з надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація