магазин юридичних адрес

магазин юридичних адрес
     
Зараз існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вказані договори цілком задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
магазин юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 220. Отзывов пользователей: 94.

Про Київ

магазин юридичних адрес
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
магазин юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси дпи
 • юридична адреса відокремленого підрозділу
 • купити юридична адреса київ
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • зміна юридичної адреси документи
 • документи на юридичну адресу
 • заміна юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація