київські юридичні адреси

київські юридичні адреси
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, - не всі компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні органи та проходять при акредитації на митниці.
київські юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 160. Отзывов пользователей: 72.

Про Київ

київські юридичні адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
київські юридичні адреси
 • юридична адреса київ Києві
 • адреси юридичні центр
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • вартість юридичної адреси
 • відкриття юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • купівля юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація