дешеві юридичні адреси

дешеві юридичні адреси
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені підприємства мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори влаштовую податкові тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
дешеві юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 329. Отзывов пользователей: 146.

Про Київ

дешеві юридичні адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
дешеві юридичні адреси
 • юридична адреса тоо
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридична адреса ип
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • юридична адреса пп
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація