перевірити юридичну адресу

перевірити юридичну адресу
     
Є лише 3 законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Києві. Тобто підписується договір на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Ці договори цілком влаштовую правоохоронні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
перевірити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 155. Отзывов пользователей: 69.

Про Київ

перевірити юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
перевірити юридичну адресу
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • надання юридичної адреси
 • як оформити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • фактичний і юридична адреса ип
 • процедура зміни юридичної адреси
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація