юридичні адреси тов

юридичні адреси тов
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає один із учасників, або яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Тобто підписується договір на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори влаштовую державні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси тов, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 583. Отзывов пользователей: 261.

Про Київ

юридичні адреси тов
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридичні адреси тов
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • фактичний і юридична адреса ип
 • купити юридична адреса київ
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • юридичні адреси спб
 • змінився юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація