бюро юридичних адрес

бюро юридичних адрес
     
Існує лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає учасник підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - не всі початківці компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Києві. Тут підписується угода на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори цілком задовільняють державні органи та проходять при акредитації на кордоні.
бюро юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 190. Отзывов пользователей: 92.

Про Київ

бюро юридичних адрес
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
бюро юридичних адрес
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • як оформити юридичну адресу
 • юридичні адреси столиці
 • оренда юридична адреса Києві
 • як отримати юридичну адресу
 • юридичні адреси спб
 • адреса місця знаходження юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація