віртуальний офіс з юридичною адресою

віртуальний офіс з юридичною адресою
     
Є декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють податкові органи та проходять при акредитації на митниці.
віртуальний офіс з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 494. Отзывов пользователей: 217.

Про Київ

віртуальний офіс з юридичною адресою
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
віртуальний офіс з юридичною адресою
 • як отримати юридичну адресу
 • орендувати юрадресу Києві
 • продовження юридичної адреси
 • змінився юридична адреса
 • масові юридичні адреси
 • орендувати юридична адреса Києві
 • юридичні адреси ресторанів
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація