юридичну адресу тов квартира

юридичну адресу тов квартира
     
Зараз є лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори влаштовую податкові установи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу тов квартира, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 301. Отзывов пользователей: 144.

Про Київ

юридичну адресу тов квартира
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридичну адресу тов квартира
 • орендувати юридична адреса Києві
 • приклад юридичної адреси
 • юридична адреса пошта
 • купити юридична адреса київ
 • як поміняти юридичну адресу
 • де купити юридичну адресу
 • надання юридичної адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація