юридичні адреси зат

юридичні адреси зат
     
Є три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, або яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - далеко не всі фірми мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори цілком влаштовую податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси зат, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 264. Отзывов пользователей: 111.

Про Київ

юридичні адреси зат
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридичні адреси зат
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • юридичні адреси тов
 • лист юридична адреса
 • орендувати юридична адреса Києві
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • юридичну адресу в статуті
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація