юридична адреса податкова

юридична адреса податкова
     
Зараз є лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Києві. Тут укладається правочин на нібито надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вказані договори влаштовую державні і т.д. установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса податкова, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 80. Отзывов пользователей: 46.

Про Київ

юридична адреса податкова
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридична адреса податкова
 • юридична адреса філії
 • юридична адреса підприємства
 • продам юридична адреса
 • юридична адреса квартира
 • юридичні адреси спд
 • юридичну адресу без розміщення
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація