юридична адреса ооо

юридична адреса ооо
     
Є декілька варіантів у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би кращий варіант, але, нажаль - не всі початківці компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Києві.
     3. Реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую державні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 229. Отзывов пользователей: 90.

Про Київ

юридична адреса ооо
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридична адреса ооо
 • список юридичних адрес
 • юридична адреса спд квартира
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • надання юридичної адреси київ
 • юридична адреса житлове приміщення
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація