юридична адреса місце

юридична адреса місце
     
На данний час існує три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, але - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Києві. Тут підписується договір про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що ці договори повністью задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса місце, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 245. Отзывов пользователей: 112.

Про Київ

юридична адреса місце
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
юридична адреса місце
 • як оформити юридичну адресу
 • область юридичні адреси
 • надання юридичної адреси вартість
 • документи на юридичну адресу
 • юридична адреса за пропискою
 • юридична адреса та поштова адреса
 • продам юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація