як оформити юридичну адресу

як оформити юридичну адресу
     
Зараз існує декілька варіантів у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій проживає один з засновників, та яка належить йому згідно із законом. Одним із мінусів цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі початківці компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вказані договори задовільняють державні та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
як оформити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 324. Отзывов пользователей: 142.

Про Київ

як оформити юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
як оформити юридичну адресу
 • фіктивний юридична адреса
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • юридичні адреси спб
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • присвоєння юридичної адреси
 • вимоги до юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація