оренда приміщень з юридичною адресою

оренда приміщень з юридичною адресою
     
На данний час існує три варіанти при пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає засновник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Києві.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Києві. Тобто підписується угода про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що ці договори цілком задовільняють податкові і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
оренда приміщень з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 177. Отзывов пользователей: 68.

Про Київ

оренда приміщень з юридичною адресою
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
оренда приміщень з юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси зат
 • адресу юридичної особи
 • бюро юридичних адрес
 • юридична адреса квартира
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • заміна юридичної адреси
 • оренда юрадреси Києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація