міняємо юридичну адресу

міняємо юридичну адресу
     
Існує лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% задовільняють державні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
міняємо юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 181. Отзывов пользователей: 76.

Про Київ

міняємо юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
міняємо юридичну адресу
 • договір юридична адреса
 • фіктивний юридична адреса
 • фактичний і юридична адреса
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • орендувати юридична адреса Києві
 • юридичну адресу представництва
 • юридична адреса ват
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація