лист щодо надання юридичної адреси

лист щодо надання юридичної адреси
     
Зараз є лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Тут укладається угода про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори 100% влаштовую правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
лист щодо надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 153. Отзывов пользователей: 78.

Про Київ

лист щодо надання юридичної адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
лист щодо надання юридичної адреси
 • юридична адреса переклад
 • юридичну адресу представництва
 • юридичну адресу по інн
 • чистий юридична адреса
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • вимоги до юридичною адресою
 • область юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація