купити юридичну адресу від власника

купити юридичну адресу від власника
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає один із учасників, та яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але - не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Києві. Тобто укладається договір про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні органи і проходять при акредитації на кордоні.
купити юридичну адресу від власника, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 113. Отзывов пользователей: 56.

Про Київ

купити юридичну адресу від власника
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
купити юридичну адресу від власника
 • юридична адреса спд квартира
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • юридичну адресу фірми
 • магазин юридичних адрес
 • вимоги до юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація