де взяти юридичну адресу

де взяти юридичну адресу
     
Є три варіанти при виборі юрадреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Києві.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Києві. Тут підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вказані договори повністью влаштовую державні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
де взяти юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 75. Отзывов пользователей: 27.

Про Київ

де взяти юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
де взяти юридичну адресу
 • купити юридичну адресу від власника
 • зміна юридичної адреси спд
 • юридичну адресу г київ
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • адреса місця знаходження юридичний
 • фактичний і юридична адреса ип
 • адреса юридичний приміщення
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація