змінити юридичну адресу

змінити юридичну адресу
      Давайте спробуємо Вам розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами слід проводити пошук потрібної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний проміжок часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Ось лише головні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юридичної адреси , наприклад, у Києві:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Краще, щоб юридична адреса знаходився саме в тому районі, де запланували купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника прописки на дане приміщення. Якщо укладете правочин без цих документів, у Вас можуть виникнути проблеми з податковими органами. Крім того, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юридичну адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
змінити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 149. Отзывов пользователей: 69.

Про Київ

змінити юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
змінити юридичну адресу
 • договір юридична адреса
 • послуги з надання юридичної адреси
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • використання юридичної адреси
 • надамо юридичну адресу
 • вартість юридичної адреси
 • юридична адреса пп
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація