відсутність юридичної адреси

відсутність юридичної адреси
     
Зараз є три варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає учасник підприємства, та яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві.
     3. Реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Києві. Тобто укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
відсутність юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 84. Отзывов пользователей: 35.

Про Київ

відсутність юридичної адреси
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
відсутність юридичної адреси
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридичні адреси спд
 • немасові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси спд
 • юридична адреса ип
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація