придбати юридичну адресу

придбати юридичну адресу
     
Зараз є три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Києві.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Києві. Тут підписується правочин на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори повністью влаштовую державні та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
придбати юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 82. Отзывов пользователей: 42.

Про Київ

придбати юридичну адресу
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
придбати юридичну адресу
 • купити юрадресу Києві
 • як отримати юридичну адресу
 • дешеві юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси документи
 • зміна податкової юридичної адреси
 • юридичні адреси мо
 • договір на надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація