база юридичних адрес

база юридичних адрес
     
Існує лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Києві.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Києві. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью влаштовую податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
база юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 215. Отзывов пользователей: 97.

Про Київ

база юридичних адрес
Київ - Мати міст руських - найбільше місто і одночасно столиця України. Побудований на Дніпрі. Київ - це окрема адміністративно-територіальна одиниця країни, культурний і урядовий центр Україна. Населення зростає в середньому на 20 тис.ч. в рік і зараз становить близько 5 млн. чоловік.
Також Київ - восьмий за населенням місто Європи. Має свій герб і прапор.
база юридичних адрес
 • юридичні адреси спб
 • суборенда юридична адреса
 • юридична адреса київ Києві
 • фактична адреса організації та юридичний
 • юридичні адреси гарантія
 • фіктивний юридична адреса
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація